Перейти до основного вмісту

Стилі дизайну інтер'єру

У прагненні вразити оточуючих стилем вашої квартири, пам'ятайте про особисту зручність
Сьогодні в моді синтез усіх стилів, які породили абсолютно новий - еклектику.

У будь-якому з цих стилів дизайнери, за бажанням клієнта, часто вкрапляють елементи інших напрямків. Склалося так, що молоді люди частіше вибирають мінімалізм і еклектику, ті, хто постарше, віддають перевагу класиці.



Еклектика або синтез стилів


Сьогодні цей стиль найбільш затребуваний. У ньому поєднуються різні стилі і напрямки. Захід і Схід, старе і нове - їх вміле поєднання народжує новий дизайн. На першому плані в еклектиці дрібні деталі, саме вони об'єднують різні стилі в одне ціле. Так, в одній кімнаті вдало можуть бути сусідами сувеніри з Греції, давній антикваріат і китайський посуд. Головне не переборщити. Не забувайте про гармонійність, яка повинна підкреслити вашу індивідуальність. Змішуючи стилі, виберіть сполучну ланку, яка буде присутня всюди. Це може бути певний колір, мотив, елемент декору.

Класика затребувана


Цей стиль може бути різним, так як об'єднує в собі відразу кілька напрямків. Найбільш поширені з них бароко, класицизм, рококо та ампір. Класичний стиль найчастіше вибирають люди, які не женуться за модними віяннями, спокійні, консервативні і заможні.

Для оформлення інтер'єру використовують дорогі речі, часто ексклюзивно виконані на замовлення. Головна його складова - меблі. Їх, як правило, виготовляють вручну з натурального дерева, прикрашають позолотою, перламутром і різьбленням. Такий диван або столик стає твором мистецтва. Світле приміщення правильної форми не перевантажують деталями. В інтер'єрі використовують колони, напівколони, скульптури, ліпнину і каміни. Підлогу покривають паркетом з дорогого дерева. Цьому стилю властива велика кількість дзеркал, які візуально розширюють приміщення.

«Класика» для звичайної квартири можлива без великих вкладень

У класиці використовують благородні тони. Наприклад, кремові, блідо-жовті, трохи зелені для стін, тепло-коричневі - для підлоги і меблів. На вікна вішають портьєри з кистями і драпіруванням складних форм. Люстри, як правило, з кришталю або дорогого скла.

Навіть звичайну квартиру можна оформити в стилі класики, і це не зажадає особливих матеріальних витрат. Палацовий стиль можна створити за допомогою стельової ліпнини з гіпсу і декоративних бордюрів. Якщо пофарбувати стелю в білий колір, він візуально збільшить висоту стін і розширить простір. Можна повісити люстру із кришталевими підвісками, а на комод поставити антикварні аксесуари і старовинні фарфорові спинці. Поставте в спальню ліжко з балдахіном з тонкої вуалі і оформіть стіни червоним кольором. Замовляючи меблі, попросіть майстра зробити в них ящики для касет і дисків і висувні блоки для телевізорів. Техніку можна поставити в спеціальну нішу в стіні. Сьогодні дизайнери поєднують дерево з металом і склом, плюс до цього світлі стіни, паркет з дерева з матовим блиском, штори на вікнах пастельних кольорів, скляні стільниці і дзеркала в тонких позолочених рамах. Класичний стиль виглядає благородно і в той же час не нагадує музей.

Блискучий Ар Деко


Інакше Ар Деко ще називають «стилем зірок». З'явився він у 1925 році, ім'я своє отримав за назвою виставки в Парижі «Art Decoration» ( «Декоративне мистецтво»). На його основі робилися майже всі інтер'єри квартир в 20-30-х роках. Повернення стилю сталося в 90-х роках, коли знову став популярним, зазнавши, проте, змін. Зараз для його створення використовують дорогі матеріали, планка якості роботи піднята високо і те й інше цінують тільки за дорожнечу.

Ар Деко сьогодні - це обов'язково дорого і розкішно до непристойності. Сучасні дизайнери примудряються незвично поєднувати в ньому східні мотиви, елементи старовини, нові матеріали і шедеври мистецтва першої половини ХХ століття. Часто в оформленні зустрічаються декоративні елементи у вигляді зигзагів, трикутників, кіл, строгі вертикальні лінії і закруглені кути меблів. Різноманітність використовуваних матеріалів просто шокує своєю кількістю. Тканина, скло, бронза, кераміка, килими, деревина, шкіра, мармур і хромування для всіх видів домашнього обладнання. А для сміливих клієнтів дизайнери пропонують використовувати ще і віяла, фонтани, подіуми та ковані решітки.


Модерн - кручений дизайн з ліпниною


Вигнутий малюнок на паркеті, кручені сходи «в'юнкі рослини» з металу - все це модерн. Цей стиль вибирають люди з яскравою індивідуальністю. Стіни прийнято обтягувати тканиною з рослинним малюнком, міжкімнатні перегородки роблять у вигляді вікон з вітражами, обов'язково ліпний плафон в центрі стелі і паркет з благородного дерева. Вибираючи модерн, будьте готові до того, що звичну форму вікон доведеться переробляти на овальну, а замість фіранок їх варто задрапірувати тканиною в тон стін. Відчуття єдності надають повторювані мотиви і візерунки на різних деталях інтер'єру. А дзеркала варто помістити в дерев'яні фігурні рами.

Треба сказати, в цьому стилі дерево присутнє скрізь: стіл, стільці з вигнутими спинками, меблі зі шляхетної деревини з декором з бронзи, дерев'яні панелі на стінах, дивани з гнутими різьбленими ніжками, обтягнуті смугастим шовком. Не забудьте поставити пару скульптур з мармуру або бронзи.


Зручний, але дорогий мінімалізм


Максимум вільного простору і світла, мінімум меблів, в основному вбудовані і трансформуються - все це мінімалізм. На Заході він уже довгий час на перших позиціях модних тенденцій.

Здавалося б, ну які особливі витрати можуть бути, щоб обставити квартиру тільки найнеобхіднішим? Але не забувайте, інтер'єр в стилі мінімалізму повинен бути стильним, модним, функціональним і міцним. І ще, в приміщенні не повинно бути внутрішніх перегородок, а вікна обов'язково великі.

Мінімалізм проявляється і в колірному рішенні. Ідеально - чорно-білий варіант, цікаво, коли багато саме білого підкресленого невеликою кількістю чорного. Цю палітру вдало доповнять природні тони дерева, скла і цегли. Запам'ятайте, стеля обов'язково повинна бути світлого кольору. Простір між кімнатами краще розділяти не масивними дверима, а фіранками з напівпрозорих тканин, скляними розсувними перегородками або, розділивши зони, просто пофарбувати підлогу різним кольором.

На вікнах і стінах мінімум декорування або взагалі без нього. У таку квартиру вдало впишуться прості світильники, вмонтовані в стіни і стелю.

Якщо ви не можете обійтися без стелажів, різних поличок і журнального столика, тоді краще, якщо ці предмети будуть зроблені зі скла. Меблі повинні бути правильних форм, без плавних ліній і вигинів, перевага віддається прямокутникам і квадратам. Замість штор на вікна краще повісити жалюзі. Якщо ви хочете повісити на стіну пару фото, підберіть для них тонкі рамки зі скла або металу.

Життя в стилі «хай-тек»


Ультрасучасний стиль «хай-тек» вибирають молоді і сучасні. Жити в такій квартирі зможе не кожен, так що обережніше з експериментами. Все, що зазвичай намагаються заховати, «хай-тек» виставляє напоказ: труби, кабелі, кладки. Плюс декоративні деталі з металу і залізні двері. Відчуття простору і світла поєднуються з предметами ідеальних пропорцій, мінімальним декором. Стеля, стіни, рами і двері обов'язково гладенькі. Такого ефекту можна домогтися за допомогою спеціальної фарби або рідких шпалер.

Дизайнери радять використовувати метал і скло, можна бетон, камінь, натуральне дерево, а сміливим експериментаторам сподобається варіант з відкритою цегляною кладкою. Взагалі, особливих обмежень тут немає, головне дотримуватися технологічності. Цілком підійдуть сучасні матеріали. Наприклад, стеля може бути акрилова або натяжна, а на підлогу сміливо стеліть лінолеум, кладіть плитку або натуральний камінь.

Якщо вже дотримуватися стилю, то до кінця! Старий бабусин сервіз буде недоречний серед «хай-теку». Сюди більше підійде одноколірний посуд з матового скла у вигляді різних геометричних фігур. І ніякого орнаменту і квіточок по краях тарілок або на гуртках.

Дизайнери пропонують цікаві ідеї з освітленням в такій квартирі. Громіздкі люстри замінюються вмонтованими в меблі світильниками. А в якості доповнення жалюзі на вікна і авангардні або графічні картини на стіни. Вибираючи «хай-тек», продумайте все до дрібниць, один зайвий предмет може зіпсувати все враження.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Обов'язкова вакцинація від коронавірусу – це цифровий концтабір.

Включаю логіку і бачу чітку картину – обов'язкова вакцинація від коронавірусу – це цифровий концтабір. Або це роблять навмисне, або «випадковий збіг».   Криптовалюта та тіло людини. Фантастика стала реальністю  З величезною швидкістю за допомогою сертифікатів створюється світова база даних з інформацією про всіх людей. Кожен отримує свій «cov-id» (identity document), де буде вся інформація про здоров'я, біометричні дані, пересування і так далі. Це більше, ніж планувалося офіційно у проекті ID 2020.   За задумом проекту ID 2020, до 2030 року планується забезпечити всіх людей на планеті цифровим ID   Цікавий факт. Який ми бачимо з опису id 2020 у Вікіпедії :   Вся ця інформація буде зберігатися за допомогою технології блокчейн, тобто в зашифрованому вигляді в розподіленій базі даних, подібно до транзакцій у криптовалюті біткойн   Я також знаходжу інформацію про те, що компанія Microsoft Tehnology реєструє патент WO2020060606 - Криптовалютна система, що використовує дані про актив

Вакцинація мРНК як біотехнологія та "Живі змінені організми" в Картахенському протоколі

 Всім привіт. Вирішив написати про те, що "нового" я дізнався стосовно Вакцин проти COVID-19. Нещодавно натрапив на інформацію, що вакцинація від коронавірусу є біотехнологією, а також існує міжнародний Картахенський протокол від 2000 року, в якому зазначено, що жива істота після застосування біотехнології переходить в статус " Живого зміненого організму ". Ось вирізка з самого протоколу:                                         Картахенський протокол про біобезпеку                                           до Конвенції про біологічне різноманіття  Стаття 1. Вирізка ... мета цього Протоколу  полягає  у  сприянні  забезпеченню  належного рівня захисту в галузі безпечної  передачі,  обробки  і  використання  живих  змінених   організмів,  отриманих  в  результаті використання сучасної біотехнології,  які  можуть мати несприятливий вплив на збереження і стале використання  біологічного   різноманіття,   з  урахуванням  також  ризиків  для  здоров'я людини та з приді

Директива ООН 001, начало нового мирового порядка

 В наш календарный год 4 июля 2025 года.   В соответствии с одобрением большинства членов Организации Объединенных Наций, следующая директива вступает в силу с момента получения и будет выполнена немедленно за исключением тех вопросов или пунктов, которые, очевидно, потребуют дополнительного времени для изменения и/или реализации.  Все государства Организации Объединенных Наций будут немедленно известны под своим новым названием и соответствующим номером. Например, бывшее государство Канада будет теперь известно как Зона Америки 0001, бывшие Соединенные Штаты Америки теперь будут просто известны как Зона Америки 0002. Бывшая Центральная Америка, включая бывшую Мексику, теперь будет известна как Центральная Америка 0003, а оставшиеся бывшие страны Южной Америки будут коллективно известны как America Area 0004.   Бывшие государства Европы будут коллективно и отныне известны как Европа 0010, с новой картой для определения границ между Европой 0010 и Азией 0020. Все новы